הראל תיירות – ימי גיבוש

הראל תיירות - ימי גיבוש וכיף לעובדים (6)יום גיבוש עם הראל תיירות זאת דרך מצוינת לחזק את המורל של העובדים, לשפר את שיתוף הפעולה ביניהם וליצור תחושת שייכות לחברה. ימי גיבוש מוצלחים יכולים להוביל לעלייה במוטיבציה, בפרודוקטיביות ובנאמנות של העובדים.

הנה כמה טיפים של הראל תיירות לתכנון ימי גיבוש מוצלחים:

הגדירו את המטרות שלכם: מה אתם רוצים להשיג באמצעות יום הגיבוש? האם אתם רוצים לחזק את שיתוף הפעולה בין הצוותים? לשפר את המורל? להכיר טוב יותר את העובדים שלכם? ברגע שתדעו מה המטרות שלכם, תוכלו לבחור פעילויות שיעזרו לכם להשיג אותן.
קחו בחשבון את התקציב שלכם: ימי גיבוש יכולים להיות יקרים, לכן חשוב לקבוע תקציב לפני שאתם מתחילים לתכנן. ישנן פעילויות רבות שניתן לעשות במחירים נמוכים, כמו טיול בטבע, משחקי חברה או פיקניק.
בחרו פעילויות שיתאימו לכולם: חשוב לבחור פעילויות שיהיו מהנות עבור כל העובדים, ללא קשר לגיל, למין או לרמת הכושר שלהם. אם אינכם בטוחים מה לעשות, תוכלו לערוך סקר בקרב העובדים שלכם כדי לקבל מהם רעיונות.
הקפידו על לוגיסטיקה: ודאו שיש לכם את כל מה שאתם צריכים ליום הגיבוש, כגון ציוד, מזון ושתייה. אם אתם מקיימים את יום הגיבוש מחוץ למקום העבודה, ודאו שיש לכם כלי תחבורה מסודר.
היו גמישים: ייתכן שתצטרכו לשנות את התוכניות שלכם ברגע האחרון, לכן חשוב להיות גמישים.

הראל תיירות - ימי גיבוש וכיף לעובדים (5)

הנה כמה רעיונות לפעילויות ליום גיבוש:

טיול בטבע: טיול בטבע הוא דרך מצוינת ליהנות מהאוויר הצח ומהנוף, וגם לחזק את שיתוף הפעולה בין הצוותים. ניתן לעשות טיול רגלי, טיול אופניים או אפילו טיול ג'יפים.

משחקי חברה: משחקי חברה הם דרך מצוינת להכיר טוב יותר את העובדים שלכם ולצחוק יחד. ישנם משחקים רבים ושונים שניתן לבחור מהם, כך שתוכלו למצוא משחק שיתאים לכל הצוות.

סדנאות: סדנאות הן דרך מצוינת ללמוד משהו חדש יחד ולפתח מיומנויות חדשות. ישנם סדנאות רבות ושונות שניתן לבחור מהם, כגון סדנאות בישול, סדנאות יצירה או סדנאות תקשורת.

יום ספא: יום ספא הוא דרך מצוינת להירגע ולהתפנק. ניתן ללכת לספא יחד או לתת לכל עובד שובר מתנה לספא שהוא יוכל להשתמש בו מתי שהוא רוצה.

פעילות התנדבות: פעילות התנדבות היא דרך מצוינת לתת חזרה לקהילה ולחזק את תחושת השייכות של העובדים לחברה. ניתן להתנדב בבית יתומים, בבית חולים או אפילו בפארק ציבורי.

חשוב לזכור שיום הגיבוש צריך להיות מהנה ומרענן עבור כל העובדים.